Zmiany odczynowe związane z zapaleniem a kłykciny

WitamOd stycznia2014 mam kłykciny kończyste na które brałam aldara5%-3opak. i nadal biorę condyline(pomaga ale powracają) we wrześniu miałam wycinane 3szt(cyt.potw.kłykciny) w marcu cyt. wykazała zmiany odczynowe związane z zapaleniem(łącznie z typową regeneracją)Dobrze się odżywiam, nie palę,nie piję, nie rodziłam. Mama zmarła na raka,prawdopodobnie jajnika. Co zrobić aby zniknęły!Mój lekarz już nie wie co ze mną zrobić :(

Proponuję , aby lekarz prowadzący skonsultował Pani przypadek np. z Kliniką Uniwersytecką w Szczecinie , może tam coś doradzą , ja na odległość , bez badania nic więcej nie doradzę , zż