Zmiany po rekonstrukcji z pełną ciągłością graftu z niewielkim obrzękiem

Jestem 1,5roku po rekonstrukcji Acl i zszywanej łąkotce przyśrodkowej. Wynikiem kontrolnego rezonansu kolana są zmiany po rekonstrukcji z pełną ciągłością graftu z niewielkim obrzękiem, niewielkie uszkodzenia chrzęstno-kostne tylnej części kłykcia bocznego kości udowej, zmiany po zaopatrzeniu rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej z zachowanym kształtem. Co oznacza dokładnie tego typu wynik i czy będzie potrzebny zabieg do wyleczenia tego?

Szanowny Panie,
Rezonans magnetyczny nie wskazuje na zaawansowaną patologię, a niestety nie podaje Pan odczuwanych dolegliwości dlatego trudno określić dalszy tok postępowania.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu