Zmiany skórne a dieta bezglutenowa

Witam od dwóch lat zmagam się ze zmianami na skórze na początku zmiany były na całym ciele nawet w włosach zmiany są różnorodne gródki pęcherze drobna wysypka mimo szeregu badań nic nie wyszło byłam leczona encortonem i maściami sterydowych i nic nie pomagało po samowolnym wprowadzeniu diety bezglutenowej zmiany zaczynały się goić chociaż teraz to nie pomaga bo zmiany są mniejsze i tylko na udach trochę na nogach i rękach choruję na astmę mam polipy i problemy z zatokami co może być przyczyną

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez obejrzenia zmian, ciężko postawić diagnozę, prosze skonsultować się z dermatologiem.
Pozdrawiam