Zmiany skórne: czy to coś poważnego?

Córka ma 6 lat i zauważyłam, że jej skóra jest fioletowa, w białe grochy. Wygląda tak jakby na białej skórze miała założone rajstopki fioletowe z dziurkami. To jasnofioletowy kolor widoczny gołym okiem. Czy to coś poważnego?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Nieodpowiedzialnością byłaby choćby próba stawiania diagnozy na podstawie tak skromnych informacji bez możliwosci bezpośredniej oceny i badania dziecka. Wskazana wizyta u pediatry.
Pozdrawiam