Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany skórne i krostki po 8 miesiącach stosowania Axotret

Stosowałam axotret przez 8miesięcy (2tabletki dziennie), od początku widoczne były efektu (nie miałam okresu nasilenia). 5dni temu zakończyłam kurację i wyskoczyło mi sporo małych krostek-pryszczy dookoła nosa i ust (przypomina kaszkę) i swędzi. Czy to normalne po odstawieniu czy powinnam się martwić? A może jest to efekt uboczny od słońca?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Być może trzeba w tym momencie zmienić kremy na bardziej nawilżające. Proszę spróbować przemyć te okolice Borasolem przez kilka dni. Jeśli zmiany nie będą ustępować to najkorzystniej zapytać lekarza prowadzącego. Pozdrawiam Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety