Zmiany skórne i ulewanie u 4-tygodniowego synka

Witam. Synek skończył 4 tyg. Od dwóch tyg.pojawiły się mu na twarzy zmiany skórne. Pediatra stwierdził ze jest to tradzik niemowlecy ale niepokoi mnie to ze mały bardzo ulewa,jest niespokojny,w czasie snu budzi sie nagle z płaczem. Karmie piersia i zrezygnowałam juz z nabiału aby zaobserwowac czy nastapi poprawa,ale nic. W dzieciństwie byłam alergikiem ,skaza białkowa.ale z czasem alergia mineła. Bardzo prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prosze zaufać opinii lekarza, który miał możliwość zbadania dziecka. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna.