Zmiany skórne - jak pozbyć się białych krostek na ciele?

Od 2 miesięcy zmagam się z krostami, które wyrastają mi na łokciach, kolanach. Są one na wypełnione czymś białym, trudno to określić czym są na wypełnione. Gdy chcę je wydusić strasznie mnie to boli, a nawet nie chce mi to wyjść. Po kilku dniach zauważyłam ich co raz więcej. Proszę o pomoc. Z podziękowaniem

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Nie jest możliwe określenie przyczyny i sposobu leczenia zmian skórnych bez możliwości ich obejrzenia i dokładnego zbadania pacjenta, dlatego najlepiej ze wszelkimi tego typu problemami udać się do lekarza. Jeśli wewnątrz krost znajduje się biała treść, przy tym są one bolesne, może to wskazywać na ropny charakter zmian. Wypełnione ropą zmiany mogą pojawiać się przy nawet krótkotrwałym osłabieniu odporności, ale jeśli są one mnogie, nawracają przez dłuższy czas, konieczna może być diagnostyka - np. w kierunku cukrzycy.

Pozdrawiam.