Zmiany skórne na brodawkach sutkowych a łupież pstry

Witam. Mam problem natury dermatologicznej. Na brodawkach pojawiły mi się dziwne zmiany, wyglądają jak złuszcząjacy sie w kilku miejscach naskórek w postaci plamek, sa tam tez takie jakby czerwonawe zgrubienia..myslalam ze to cos nie tak z piersią, ale teraz łacze pewne fakty bo zauwazylam takie dosc podobne palmi na rece i udzie, podobne do łupieżu pstrego. Mozliwe ze to łupiez pstry:(?miałam go rok temu na rekach. Dodam ze te zmiany na sutku na poczatku bardzo swedziały.

Witam! Łupież pstry bardzo często lokalizuje się również na klatce piersiowej. W Pani przypadku prawdopodobnie mamy do czynienia własnie z nim. Proszę zgłosić się do dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.