Zmiany skórne na brzuchu

kilka tygodni temu pojawiła mi się na brzuchu jedna plamka , która wygląda jak wysuszona skóra wielkość ok 1 cm x 1 cm , jest lekko zaczerwieniona , no i niestety zauważyłam , że plamka rozprzestrzenia się , na brzuchu mam następne dwie ale mniejsze i jedną na nodze , proszę o poradę

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.