Zmiany skórne na dekolcie i twarzy

witam mam pytanie borykam sie od ponad roku ze zmianami skórnymi na dekolcie i na twarzy na zgienciach łokciowych zeszło po zastosowaniu sterydów .okolice oczu powieki sa przesuszone czerwone i swedzace zdarza sie że puchną ,testy naskurkowe wykazały alergie na mieszankę zapachową pomimo zażywania leków telfexo 180 2*dzienie po jednej tabletce i xyzal raz dzienie objawy nie ustępują .okolice ust wysypane drobna kaszka .czy to moze byc glizda lucka czy zapalenie skury do kogo sie udac pozdrawia

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy konsultowała się Pani z dermatologiem? Radziłabym także wykonać kompleksowe badania laboratoryjne: morfologia + rozmaz, crp, TSH, glukoza, badanie ogólne moczu.
Pozdrawiam