Zmiany skórne na głowie i szyi

Dzien dobry, na glowie i szyi(miejsca owłosione)mam krosty(guzki),Sa one ciagle w tym samym miejscu i nie chcą się zagoic.Czesto to zdrapuje po czym wycieka krew i robi się od nowa strupek.Mam to od ponad roku i się nie goi.Jesli tego nie zdrapuje to strupek przysycha ale nie ginie. Dziekuje za porade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty.