Zmiany skórne na obu nogach od części wewnętrznej przy temperaturze minusowej

Witam od dłuższego czasu mam zmiany skórne w obu nogach od części wewnętrznej przy temperaturze minusowej robią się tak jak by siniaki, po kąpieli mam placki czerwone, w tych miejscach z tego co widzę nie rosną włosy, nie boli mnie to anie nie swędzi. Mój lekarz sam nie wie co to jest i pierwszy raz coś takiego widział, wykonał badania w kierunku białaczki i badanie krwi obwodowej ale wszystkie wyniki były dobre.Aha do tego miewam intensywne poty. Czy może mi ktoś pomóc co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.