Zmiany skórne na szyi, karku i dekolcie

Rok temu dostałam na szyi i karku plam można powiedzieć czerwonych, lekko różowych i wypukłych. Myślałam, że to grzybica lub też łupież ale dermatolog powiedział, że to nie jego działka. Teraz jest tragedia, bo mam te zmiany na całej szyi, karku i dekolcie. Wcześniej miałam wrażenie, że swędzą...teraz raczej szczypią! Wygląd jest okropny i postępuje. Błagam o pomoc...co to może być? Proszę o poradę.

Witam. Na wstępie muszę zaznaczyć, że trudno mówić o charakterze zmian bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Sugeruję wykonanie podstawowych badań krwi (pełna morfologia krwi z rozmazem, OB, CRP) i konsultację z lekarzem POZ który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania pokieruje dokładną diagnostyką.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do kolejnego dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl