Zmiany skórne na twarzy a preparaty witaminowe

Witam Od ponad tygodnia przyjmuje witaminy Fertilman na poprawę płodności Oraz tran i rutinacea. Nie dawno zaczęły wyskakać mi na twarzy i szyi spore czerwone krosty po wciśnięci czasem z wodą czasem z ropa. Czy może to być spowodowane witaminami? Preparat fertilman zakupiony na allegro. ..

Renata GrzechociĹska

Witam.
Kupowanie preparatów przez interet nie jest dobrym pomysłem. Nigdy nie wiadomo na jaki skład produktu się trafi. Preparaty witaminowe raczej nie pogarszają kondycji cery wręcz przeciwnie. Proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.