Zmiany skórne na twarzy u 31-latki

Witam, od pewnego czasu mam problemy skórne twarzy. Pojawiają mi się dość spore zmiany wypełnione krwią i domniemam, że też ropą. Nic z tym nie robię, zmiana w końcu pęka i zostaje mi ciemna blizna. Mam 31 lat i nigdy nie miałam takich problemów ze skórą. Proszę o poradę do jakiego lekarza powinnam się z tym zgłosić? Zaznaczę, że nie biorę żadnych leków hormonalnych. Pozdrawiam Nina

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższymi objawami udać się do dermatologa. Po zbadaniu będzie można określić konieczne badania dodatkowe.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.