Zmiany skórne pod oczami u dziecka

Witam . Mam pytanie . Moja córka ( 4,5 miesiąca) ma ogromne zmiany skórne pod oczami . Najbardziej nasilają się kiedy wstanie . Od czasu kiedy skończyła miesiąc te krosty są i dalej się powiększają wchodząc już na drogie oko . Dodam,że dziecko widziało dwóch pediatrów , okulista , alergolog i dermatolog. Ma uczulenie na jajko kurze , karmiona bebilonem HA . Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić :(

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry