Zmiany skórne pod pacami i w pachwinach

Witam, mam problem z pachami i pachwiną, pojawiają mi się tam duże 3cmx3cm bolące, czerwone, ciepłe guzy, najpierw robią się malutkie z czasem powiekszają sie do takich rozmiarów, po kilku tygodniach zmniejszają się i zostają jeszcze przez kilka tygodni pod skórą ale już nie bolą i mają rozmiar ok 1cmx1cm, co to może być? Dodam, ze mam przez jakiś już czas powiekszone wezly chlonne i non stop czuję splywającą ropę w gardle.

Prawdopodobnie są to powiekszające się zapalnie węzły chłonne. Ale o przyczynach takiego stanu bez badania trudno coś powiedzieć. Zdecydowanie powinien Pan pozwolić zbadać się lekarzowi i zapewne zrobić podtsawowe badania laboratoryjne.