Zmiany skórne, świszczący oddech i kaszel u 20-miesięcznego dziecka

Dzień dobry! Od dłuższego czasu ( 2-3 miesiące) obserwuję u 20miesięcznego dziecka następujące objawy: wymioty ok.co 4dni najczęściej po płaczu lub kaszlu, kaszel uporczywy, świsty przy oddychaniu, krostki na policzkach, zaczerwienie policzków w miejscu krostek. Martwi mnie to i zastanawiam się nad przyczyną tych objawow. Czy to może być coś poważnego? Jakie powinniśmy zrobić badania? Jutro idziemy do pediatry.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Proszę udać się do lekarza pediatry, który wdroży właściwe leczenie.