Zmiany skórne u 40-letniej kobiety

Mam 40 lat/kobieta nigdy żadnych problemów trądzikowych,aż do obecnej sytuacji, zaczęło się od kilku krostek i zaczerwienienia przy brodzi a doszło połowy prawie twarzy, i moje pytanie czy to trądzik czy cos innego bo w moim wieku?zapisano mi dzis antybiotyk domelium i maść aksoderm oraz aknemycin prosze o poradę bo jestem bezradna, jak zaczne antybiotyk to jak długo mam brać?czy to właściwe leki? zaznacze że juz smaruje tylko kremem rozex, czy moge to łączyć?

Witam proszę stosować leki i maści tak długo jak będą zmiany, lekarz powie Pani kiedy odstawić antybiotyk- zazwyczaj do 3-6 miesięcy się go bierze w zależności od stanu skóry i rodzaju krost.

Warto również do leczenia dołączyć peelingi medyczne.

Wieczorem proszę smarować skórę maściami na trądzik , rano rozex zastosować

Pozdrawiam