Zmiany skórne w obrębie brodawek a odpowiednie działania

Witam! Mam problem. Od kilku miesięcy mam strupki na brodawkach. Są brązowe, normalne strupki. Chodzi o to, że one nie odpadają, a jak odpadają to razem ze skórą i znów się robią od nowa. Na dodatek gdy robią sie od nowa piersi bardzo mnie bolą, swędzą i szczypią. Nie jestem w ciąży. Gdy skóra na brodawkach jest sucha i są na niej strupki smaruje je kremem nivea. Te strupki są straszne i niszczą moje życie seksualne. Co mi dolega ? Co mam zrobić ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.