Zmiany skórne w obrębie nóg u kobiety

Dobry wieczór jestem siostra Łukasza bardzo mi przeszkadzają chrostki na nogach to nie skaza białkowa bo robiłam badania i nie mam z ty problemu , porostu chrostki na udach i łydkach ,to tez nie po goleniu bo stosuje nowe nozyki i balsamy proszę o pomoc i poradę pozdrawiam Patrycja i Łukasz

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Bez obejrzenia zmian ciężko o komentarz. Polecam kontakt z dermatologiem.

z poważaniem
Michał Kurek

Milena Lubowicz

Myślę, że najlepiej poradzić się lekarza rodzinnego lub dermatologa, gdyż zmiany skórne wymagają obejrzenia, bez tego trudno postawić diagnozę.
Pozdrawiam