Zmiany skórne w okolicach pachwiny

W kolicy pachwiny pojawiają sie "krosty" twarde tak jakby przezroczyste gdy chce je zlikwidować zaczyna napływać krew i pękają bardzo krwią. Czego moze byc przyczyna powstawania tych krost zaczynało sie od 1 a teraz mam z 10

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmian nie da się postawić diaagnozy, radzę skonsultować się z dermatologiem.
Pozdrawiam