Zmiany skórne w okolicy kolan i łokci u 4-latka

Swędzące zaczerwienienia w okolicach kolan ( w miejscach zgieć nóg) oraz w okolicach łokci (też po przeciwnej stronie - w miejscu zgieć rak) u czteroletniego dziecka. Po zastosowaniu maści Bepanthen maść ochronna zaczerwienienie ustepuje.Po kilku dniach problem znów powstaje. Proszę o pomoc w tej sprawie. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się z dzieckiem do dermatologa. Bez zbadania dziecka nie można nic więcej radzić.