Zmiany skórne wokół ust u 1,5-rocznego dziecka

Witam, Moja 1,5 roczna corka ma dosc mocne uczulenie wokol ust (czerwone plamki i chrostki, raczej jej to nie swedzi ani nie piecze), nic nowego nie wprowadzilam do diety ani nie zmienialam kosmetykow, proszkow itp. Jedynie co to smoki na wieksze ale caly czas tej samej firmy (NUK) wczesniej nie powodowaly uczulenia. Niestety pediatra nie pomogla. Czy jest jakas masc lub krople ktore pomoga? Stosowalam fenistil przepisany przez lekarza ale niestety nie pomoglo. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Być może jest skuteczna terapia na dolegliwości Pani córki, jednak bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ nie znam przyczyny dolegliwości.