Zmiany skórne wywołane gronkowcem złocistym

Witam, chcialabym zapytac o zmiany skornw wywolane gronkowcem zlocistym. Latem zachorowalam na liszajca zakaznego, ktorego przyczyna byl podobno gronkowiec. Liszajec przeszedl po antybiotykach i masciach ale niestety nadal wychodza mi bolesne pryszcze w okolicach szyi, brody, ust i kolo uszu. Bardzo prosilabym o jakies sposoby na poradzenie sobie z ta bakteria.

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc się wypowiedzieć na temat etiologii zmian konieczne jest badanie lekarskie. prosze koniecznie udac się do lekarza dermatologa.