Zmiany skórne za uszami od trzech lat

Witam. Mam 20 lat, od jakichś 3 lat mam problem z pewnymi krostami, pryszczami nie wiem jak to nazwać. Powstają na skórze, głownie za uszami duże kulki które są twarde, a po paru dniach robią się miękkie i pękają, wylatuje z nich wydzielina koloru kremowego, nastepnie krew, a potem ropa, bardzo śmierdzą, jest to bardzo wstydliwe dla mnie. Proszę o radę . Z góry dziękuję

Witam!
Chyba Pana nie zaskoczę tym, że trzeba się z tym udać do dermatologa. Może Pan w międzyczasie robić zdjęcia tych zmian i pokazać je na wizycie. Jeśli chce Pan udać się na wizytę w ramach NFZ (bezpłatnie) to wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.