Zmiany trądzikowe po zakończeniu półrocznej terapii retinoidami

w maju tego roku skończyłam swoją półroczną terapię retinoidami. Od momentu zakończenia terapii nadal trzymam dietę i dbam o skórę w taki sam sposób jak podczas leczenia. Jakiś czas temu (około 1.5 miesiąca) zaczęły się pojawiać na skórze zmiany trądzikowe. Pierw wyskakiwały przed okresem, teraz codziennie jakaś nowa krostka pojawia się na twarzy. Zmiany są małe, mają biały czubek, są z czerwoną obwódką. Pojawiają się również zmiany, które bardzo długo się tworzą. Pierw bolą, następnie wyskakuje

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska