Zmiany w bólu piersi a ryzyko ciąży

witam. chciałabym się dowiedzieć czy jak nie bolą piersi to może być oznaką ciąży? bo zawsze mnie bolały przed miesiączką tydzień czasu? i jest możliwość że doszło do zapłodnienia w połowie cyklu?bo jedni mówią ,że tak inni, że nie. Jaki jest śluz wtedy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli cykle ma Pani 28 dniowe, to w połowie cyklu wypada owulacja, wtedy ryzyko zapłodnienia jest największe. Proszę wykonać test ciążowy.