Zmiany w jądrach a zapalenie najądrza

Witam od tygodnia mam problem ponieważ od jakiegoś czasu moje jądra dziwnie sie zachowują .Prawe jądro jest większe i gdy chodzę mam wrażenie mam wrażenie ze w worku jest jak by płyn a prawe jądro jest miekkie ale gdy siadam lub leże wszystko wraca do normy.Rok temu miałem zapalenie najądrza a teraz to?? bóle są rzadkie bardzo słabe nie jak rok temu. mam nadzieje ze to nie zanik jądra lub martwica lece do Polski więc trzeba bedzie to sprawdzić ale waszym zdaniem na co to wygląda? Boje się

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
prawdopodobnie jest to wodniak pozapalny, wykonaj USG i udaj się do urologa
pozdrawiam