Zmiany w kupce u 9-miesięcznej dziewczynki

Witam. Moja 9 miesięczna córeczka od jakiegoś czasu robi kupki w których są białe (bardzo jasno żółte) fragmenty niekiedy jest to ok. połowa całej kupki kiedy jest biała, zdarzyła się również cała takiego koloru. Co to może oznaczać i jakie konkretnie mam wykonać badania? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się zgłosić do lekarza pediatrii celem konsultacji. Objawy takie mogą świadczyć (lecz nie muszą bo u dzieci do roku stolce mogą być jeszcze nieregularne)no problemach z żółtaczką. Wskazane jest wykonanie szeregu badań (np. bilirubiny całkowitej, badanie kału czy też badanie moczu). Jednakże w celu dokładnej oceny stanu dziecka i wybrania właściwego postępowania proszę o kontakt z pediatrą. Pozdrawiam