Zmiany w lewej piersi i sutek pokryty strupkiem z ropą

Witam. Od około tygodnia zauważyłam zmiany w mojej lewej piersi. Sutek pokryty jest strupkiem pod którym znajduje się ropa. Skóra wokół sutka jest zaczerwieniona. Często odczuwam bóle w postaci nerwów od sutka w głąb piersi. odnoszę wrażenie dotykając pierś że bolą mnie węzły chłonne właśnie po nią. Druga pierś jest zupełnie zdrowia bez jakich kolwiek zmian. Mam 21 lat chciałam się dowiedzieć czy to mogą być objawy raka piersi? Proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana najprawdopodobniej ma podłoże zapalne. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.