Zmiany w miesiączce po rozpoczęciu współżycia

Witam ;) Mam 18 lat, po tak zwanym '' pierwszym razie '' moje miesiączkowanie uległo zmianie, jest różne raz obfitsze, a raz jest to zaledwie 2 do 3 dni i w bardzo małych ilościach (współżyje z chłopakiem można powiedzieć prawie regularnie) . I moje pytanie tutaj czym jest to spowodowane ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.