Zmiany w obrębie wątroby u 31-letniej osoby

Proszę o pomoc nie chcę martwić rodziny ale ostanio nie najlepiej się czuje ból z prawej strony brzucha jest czasem nie do zniesienia zrobiłam tomograf bo miałam zmiany na wątrobie wynik : w segm v widoczne owalne ognisko hypodensji o wym. max do 10mm ulega intensywnemu prawie całkowitemu wzmocnieniu kontrastowemu w fazie tętniczej słabo hypoerdenyjne w fazie wrotnej i izoedensyjnye w fazie późnej zmiana o morfologi naczyniaka z możliwymi zaburzeniami perfuzji ocharakterze przetok wjego obrembie

1 cm naczyniak w wątrobie jest dość częstym schorzeniem. Jest całkowicie bezobjawowy i właściwie nie powinien być przyczyną zmartwień. Jeśli ma Pani dolegliwości przyczyna musi być inna. Doradzałbym konsultację u gastroenterologa.