Zmiany w zachowaniu i obniżenie nastroju

Witam. W ostatnoch miesiącach zauważyłam u siebie zmiany w zachowaniu. Mam problemy ze zorganizowaniem się, zaplanowaniem czegokolwiek, nauką (jestem w klasie maturalnej). Często płaczę, mam myśli samobójcze. Dodatkowo mam od jakiegoś czasu manię liczenia liter w zdaniach czy wyrazach. Czy powinnam zgłosić się do lekarza?

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji psychologicznej. Psycholog ustali jakie mogą być przyczyny pani problemów oraz zaleci dalsze kroki postępowania. Może to być psychoterapia i/lub konsultacja u innego specjalisty np. lekarza. Pozdrawiam.