Zmiany włókniste w piersiach o niewielkim stopniu nasilenia
Witam mój opis usg piersi to pierś o strukturze gruczolowo tłuszczowej obustronnie rozsiane zmiany włukniste o niewielkim stopniu nasilenia
ponad rok temu
Czy nowotwór prostaty może nawrócić?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Zmiany włókniste w piersiach zwykle mają charakter łagodny. Najprawdopodobniej lekarz prowadzący zaleci dalszą obserwację oraz okresową kontrolę. Niemniej jednak z otrzymanym wynikiem badania należy udać się naw wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.