Zmiany wytwórcze trzonów dolnych kręgów lędźwiowych w badaniu RTG
Witam, od trzech tygodni mam rwę kulszową. Biorę zastrzyki i wykonałam badanie rtg. opis: Wyrównanie lordozy kręgosłupa lędźwiowego. Dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowej L4-L5, oraz w większym stopniu L5-S1. Zmiany wytwórcze trzonów dolnych kręgów lędźwiowych. Czy wynik jest bardzo niepokojący?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam serdecznie,
Nie jest bardzo niepokojący ale wymaga konsultacji z lekarzem.
Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.