Zmiany zwyrodnieniowe na poziomach dyskopatii
Jakie są rokowania ? Badanie MR wykazało: Przedni kręgozmyk L4/5 0,5 cm Centralne wypukliny tarcz m/k TH12/L1 i L1/2 oraz L4/5 z uciskiem worka oponowego Centralna i dwuboczna przepuklina tarczy m/k L3/4 uciskająca worek oponowy i obustronnie zwężająca otwory m/k Pośrodkowo-prawoboczna przepuklina tarczy m/k L5/s1 uciskająca worek oponowy od strony prawej, prawy korzeń nerwu rdzeniowego i zamykająca prawy otwór m/k Zmiany zwyrodnieniowe na poziomach dyskopatii

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
O ewentualnym rokowaniu powinien wypowiedzieć się lekarz znający pełny obraz kliniczny i mający możliwość oceny wyników badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.