Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze z nasileniem w stawie śródstopno-paliczkowym
Mam ból w stopie od góry z promieniowaniem do dołu stopy i do góry w stronę kolana . Wynik RTG drobne zmiany zwyrodnieniowo -wytwórcze z nasileniem w stawie śródstopno-paliczkowympaluch lewej stopy .Przed badaniem podejrzenie o dne moczanową . Utrudnienia w chodzeniu.

MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
takie zmiany mogą występować w dnie jednak aby ostatecznie potwierdzić lub wykluczyć potrzebne są kolejne badania np. badanie płynu stawowego na obecność sfagocytowanych kryształów moczanu sodu.
Pozdrawiam.