Zmieniona charakter miesiączki a przygotowanie do operacji

mam pytanie mam problem z tym że milam mieć na początku miesiąca operację podano mi leki przygotowujace do zabiegu w tym fraxiparina i inne teraz powinnam mieć okres który owszem pojawił ię w formie pojedynczych plamien jakie badania krwi wykażą czy skonczyła się miesiączka bo na wizytę u ginekologa nie mogę liczyc nie wczesniej niż na maj a z tego co się dowiedziałam nie są to zaburzenia ze strony organizmu

Lek. Jacek Ławnicki

Na skutek przyjmowanych leków oraz stresu spowodowanego zabiegiem mogło dojść do zaburzeń miesiączkowania. Trudno jest wskazać badania krwi, które ewidentnie potwierdzą koniec miesiączki. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.