Zmieniona trzecia dawka szczepionki przeciwko żółtaczce

Witam, mam pytanie. Przed operacją miałam mieć podaną szczepionkę przeciwko żółtaczce w trybie przyspieszonym. Pierwszą dostałam Engerix B w dniu 0, drugą po 7 dniach też Engerix B i trzecią miałam wziąć po 21 dniach od pierwszej. Niestety w dniu dzisiejszym, tj. 21 dnia od pierwszej pani pielęgniarka nie spojrzała na moje zaświadczenie jaką biorę szczepionkę, nie zajrzała w kartę co wpisał lekarz i zaszczepiła mnie inną szczepionką tj. Hepavax. Czy w związku z jej błędem nabyłam odporność?

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Obie szczepionki zawierają taka sama ilość cząsteczek antygenów wirusa w związku z czym szczepienie będzie skuteczne.