Zmienione krwawienie a starania o ciążę

Witam Mam pytanko... wiec tak...12.09.2014 miałam ostatnią miesiaczke....,nastepna miłam miec 08,10,2014 ale jej nie dostalam...dzisiaj strasznie boli mnie podbrzusze i mam"krwawienie" okres ale nieprzypominajacy okres....a napomnie ze z mezem staramy sie o dzidziusia....czy to moze byc zagniezdzenie sie zarodka czy cos innego...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży. Proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.