Zmieniony charakter miesiączki, bóle piersi i białe upławy

Witam,zawsze miesiączkowałam regularnie,obficie,w październiku okres wystąpił wcześniej niż powinien,było to plamienie ok.3dni,w listopadzie również nie było normalnego okresu,miałam dużo białych upławów,mam dużo gazów,bóle podbrzusza,dodatkowo teraz czuje jakby pieczenie i swedzenie pochwy i czuje jakby była bardziej "ciasna"niż wcześniej. Bolą mnie trochę piersi i pod pachami. Zrobiłam 4 testy ciążowe,wszystkie negatywne,czekam na wizytę u lekarza,ale chciałabym wiedzieć co może być przyczyną?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez możliwości dokonania badania ginekologicznego jest to mało możliwe żeby to określić. Może to być wynik np zakażenia. Proszę o kontrolę u ginekologa. Pozdrawiam