Zmieniony charakter miesiączki podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam Biore jut tabletkii aty od 7 miesicy, ostanio bylam przezebiona i na drugi dzien dostalam okres, przyszedl regularnie ale on byl bardzo slaby i nie czwerwony tylko brazowy i przytym gesty.teraz sie martwie ze cos jest nie tak albo ze moge byc w ciazy. Prawda jest tez ze od ostatnie miesiaczki bardzo slchudlam, moja ostatnia miesiaczki byla normalna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowa zmiana charakteru krwawienia nie powinna być powodem do niepokoju. Może wynikać z wahania poziomu hormonów lub przebytej infekcji. Jeśli sytuacja powtórzy się w najbliższym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.