Zmienne nastroje i strach o zdrowie u córki, która jest po wielkiej traumie

Witam Mam problem z corką ktora wmówiła sobie ze ma guza mozgu mimo zrobionego badan rezonans magnetyczny który w porządku wszelkie rozmowy nie dają skutku próbuje jej pomóc ale juz nie wiem jak Prosze mi podpowiedzieć będę wdzięczna do końca zycia ponieważ bardzo się bolę o nią ma bardzo zmienne nastroje raz drży o zdrowie raz jej nie zależy Jest po wielkiej traumie rozwod po 10 lat znajomości w 7 m-c rozpad okazał sie draniem Pozdrawiam

Psychologia

Jeśli córka nie korzystała wcześniej z pomocy psychologicznej, być może warto byłoby rozważyć taką możliwość, by mogła nauczyć się panować nad obecną sytuacją i radzić sobie z trudnościami.