Zmienne nastroje u narzeczonego po terapii par

Mam pytanie w sprawie mojego narzeczonego. Jestesmy ze sobą ponad 2 lata i od 2 miesięcy mamy kryzys. Poszlismy do psychologa na terapie par. Psycholog owszem pomaga ale powiedziała ze może jeszcze lekarz psychiatra. Ponieważ , ma zmienne nastroje , senność .drazliwosc. Apatię. Po psychologu jest dobrze sam mówi ze ratujemy związek i wszystko jest na najlepszej drodze, ale wczoraj znowu zaczął się wycofywać zrobił się bez emocji , zrezygnowany i ze nie chce ze mna być,a potem ze jednak chce.

Dzień dobry,

Skoro są Państwo w trakcie terapii, to najlepiej omawiać wszystkie swoje wątpliwości/spostrzeżenia z Państwa psychoterapeutą.