Zmienny humor, apetyt i zmęczenie jako objawy ciąży

witam biore tabletki od 10 miesiecy. okres dostalam 30.10 a skonczyl mi sie 6.10 potem wzielam 1 tab 10.10 2013 i ostatniom nastepnie kochalam sie z mezem 10 11 13 14 16 20 21.10 bez zabezpieczenia 26 dostalam okes czy moge byc w ciazy dodam ze maielam bole jajnikow przed okresem apetyt jestem zmeczona lekko senns i mam zmieny humor prosze o szczerom odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to wykluczone. Warto wykonać test ciążowy. Oczywiście istnieje szansa iż jest to wynik normalnej menstruacji.