Zmniejszenie dawki leku przy padaczce

mam padaczke po operacj ropen mozgu atak raz w miesiacu lekarz zapisac mi depekine 2 x 300 strzasznie utylam mimo to ataki byly odstanilam na 7 miesiecy nie bralam zadnych lekow, miaiam nawet rzadsze ataki i zlapal mnie stan padaczkowy w szpitalu zapisali mi Lewetyracetam 2 x1000mg odrazu czy to nie jest za wysowa dawka? miesiac caly dzien spie, jestem nie do zycia. mam derreche. czy mozna zmniejszyc dawke?

Proszę zgłosić się do neurologa zajmującego się leczeniem padaczki.
Leczenie dobiera się indywidualnie i poza zmniejszeniem lub wyeliminowaniem napadów ważne jest by leki były dobrze tolerowane. Czasem jest to trudne do uzyskania i wymaga wielu prób.