Zmniejszenie krzywizny nóg

Moja córka ma 13 lat.Ma bardzo krzywe nogi.Chciałabym się zapytać-co da się zrobić by przynajmniej ta wada było lekko mniejsza.

Witam Serdecznie
Z Pani opisu nie wynika niestety jaką wadę ma Córka , ale jeszcze nic nie stracone po dobraniu odpowiedniej kinezyterapii jest możliwość zmniejszenia wady. Proponuje konsultacji z Rehabilitantem który dobierze odpowiednią terapie dla córki.