Zmniejszenie libido i oglądanie filmów pornograficznych

Zmniejszenie libido u mezczyzny,problem z ogladaniem porno w internecie. Witam. okolo 7miesiecy zorientowalam sie ze moj mezczyzna ma problem ze swoim uzaleznieniem... kazdego dnia Czekal tylko az wyjde z domu i bylo pisanie na czacie oraz ogladanie porno przy tym masturbacja. Po jakims czasie przyznal sie ze to co robi jest silniejsze od niego. Raz spotkal sie z para ,co mu wybaczylam (seksuolog stwierdzil ze lepiej bedzie walczyc o zwiazek (5lat))Sam chcialby zmniejszyc u siebie libido.

Proponuję nawiązać ponownie kontakt z seksuologiem.
Zachęcam do podjęcia terapii. Pani kontakt z terapeutą pomagającemu Partnerowi jest niezbędny. Pozdrawiam Panią. JW, blog seksuologia com