Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 3 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmniejszenie penisa i słabe erekcje po dwukrotnym TURP

Witam, jestem po dwukrotnym TURP stercza17.3.15 roku i 1.4.15 roku,moj członek zmniejszył się z 17 cm do 9 cm w czasie erekcji, dalczego? jakie podjąć leczenie, rehabilitację w celu zatrzymania tego destrukcyjnego procesu, erekcje b.słabe, brak wytrsku, orgazm żaden,prosze o odpowiedz 
MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu

Informacje na ten temat najlepiej uzyskać od lekarza opiekującego się Panem, specjalisty urologa. Nie można liczyć na powrót wytrysku, gdyż po zabiegach na gruczole krokowym powstaje tzw. wytrysk wsteczny, nasienie dostaje się do pęcherza moczowego. W moczu znajdujemy nieżywe plemniki. Widać to pod mikroskopem. Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy